20e Koersbaltoernooi De Vrolijke Koersballers

      Reacties uitgeschakeld voor 20e Koersbaltoernooi De Vrolijke Koersballers

Dankzij de goede medewerking van de 15 bezoekende teams en de extra inzet van de heer Maas en de diverse vrijwilligers hebben we, in de zeer beperkte ruimte in de Wittenhorst, toch met 112 personen, voor de 20e keer, een geslaagd toernooi gespeeld.

De uitslag is als volgt:

In Poule B eindigde als winnaar “De Vriendenkring” uit Roosendaal met 11 wedstrijdpunten, tweede werd  “Sint Willebrord 2” uit Willebrord  met  10 wedstrijdpunten
en derde werd “De Pekhoeve” uit Breda met 9 wedstrijdpunten.

In Poule A was het heel spannend want daar waren 3 teams, die alle drie 10 wedstrijdpunten behaalden. Als dat zich voordoet geven de scorepunten de rangorde aan. Dat had het volgende resultaat:
Winnaar werd “entrum-Zuid1” uit Etten Leur met 114 scorepunten,
tweede werd “Noordhoek” met 89 scorepunten,
derde werden “De Vrolijke Koersballers” uit Halsteren met 87 scorepunten.

Meer over koersbal kunt u ook hier lezen Ook kunt u foto’s van die dag bekijken. Op dinsdagmiddag spelen we elke week onderling in “de Wittenhorst” .
Kom eens langs; misschien is het ook iets voor U.